Poniżej zamieszczamy prywatne opinie klientów na temat naszej firmy.


Maciej z Woli Podłężnej
Mieszkam pod Koninem (wola podłężna) i dwa dni temu kupiłem w Castoramie kilka worków waszego ekogroszku wsypałem go wczoraj. Jestem zachwycony tym paliwem. Do tej pory (przez 1,5 roku )paliłem pieklorzem i więcej tego badziewia już nie chcę. Spiek na spieku gigantycznej wielkości, piec głupiał.

Jerzy z Legnicy
Jestem posiadaczem pieca tłokowego i od kilku lat testuję różne partie Ekogroszku. Paliłem Retopalem, miałem, Ekoresem i zdania mam różne. Zawsze wybierałem Ekogroszek z tzw. górnej półki zwracając szczególną uwagę na kaloryczność, zawartość siarki, spiekalność i ilość popiołu. Tej zimy zabrakło mi paliwa i postanowiłem dokupić 4 worki Ekogroszku z A.H.U. ZGODA, który był dostępny w Castoramie. Szanowni Państwo zdaliście egzamin na piątkę. Ekogroszek rewelacyjny, pięknie się pali, bardzo mało popiołu. Przed Wami druga część egzaminu, postanowiłem zamówić Ekogroszek na kolejny sezon grzewczy 2012/2013 w Waszej Firmie. Czekam tylko na dobrą promocję

Zbigniew z Konina
Mieszkam w Koninie i proszę co widze w sieci handlowej Castorama?,widze ekogroszek paczkowany od Firmy ZGODA,a więc zakupiłem sobie pięć worków do sprawdzenia,okazało się że ekogroszek od Firmy Zgoda jest naprawde bardzo dobrej jakości,tak więc polecam wszystkim zakup ekogroszku od ZGODY,mam nadziej,że nie tylko w Koninie można kupić,ale i w całej polsce w sieciach handlowych Castorama.
Pozdrawiam i dziękuję

Robert z Tych
3 razy brałem w zimę 2009/2010 ekogroszek w Zgodzie i chciałbym dalej tak şyc z nimi w zgodzie! Grzało zawsze dobrze, bez badziewia, kamieni i innych zbędnych smieci. Jezeli będą dalej bazowali na jakosci to wrózę stałą klientelę.


OPAŁ-KOKS
Naprawdę POLECAM! Każdy sortyment węgla bardzo dobrej jakości.

Skład opału-Poznań
Jesteś w tej chwili jesteś na stronie Firmy Zgoda ,to dalej nie szukaj, tu znajdziesz dobrej jakości węgiel. Polecam!!!

Magda
Bez kolejek,na czas,bez problemowo i towar jest dobrej jakości.Polecam!!!

RIMBEX Sp.z o.o
Jakość zakupionego przez nas węgla była bardzo dobra tak jak miało być , transakcja przebiegła szybko i sprawnie! polecamy!

OPAŁ-HANDEL
Serdecznie polecam współprace z Agencją ZGODA , węgiel jest taki jak mówią i piszą.

PROFT-OPAŁ
Witam,zamówiłem sobie na próbę groszek i ekogroszek,i przyznaje że węgiel rewelacja, mało popiołu i żadnych spieków.Polecam!!


Asia z Krakowa
Kupiłam, sprawdziłam i mogę jedynie powiedzieć ze jakosc bardzo dobra.


Skład opałowy Częstochowa
Posiadam skład węglowy w Częstochowie i cenie sobie dobrą jakość z wiarygodnego źródła,tak więc polecam Firmę Zgoda to Firma z dobrą jakością węgla i ceną!!!

OPOLE - handel opałem
Jest wiele składów węglowych,którzy mówią że mają dobry węgiel,ale skład Zgody naszczęśie nie należy do tych cohttp://bardzo dobrej jakości węgiel i popieram tych co umieścili swoje opinie na temat opału od Zgody i za razem polecam kupowanie węgla.


Firma Max z Poznania
Polecam węgiel od firmy Zgoda ,a szczególnie ekogroszek i miał klasy: 23KJ/kg i 25KJ/kg. Zakupiłam w/w węgiel i jestem zadowolona, gdyż również moi klienci którzy kupują do swoich domostw z mojego składu są ZADOWOLENI - POLECAM.


Stanisław
Jestem bardzo zadowolony z tego dostawcy węgla.Realizacja telefonicznego zamówienia była bardzo szybka na czym mi zależało, obsługa miła i profesjonalna. Towar bardzo dobrej jakości (kupiłem miał węglowy 25). Polecam gorąco.


Piotr
2 miesiące temu zakupiłem w A.U.H. Zgoda pakowany ekogroszk dla mojej firmy i jestem szczerze zadowolony z jakości zakupionego paliwa ponieważ jest to czysty ekogroszek z bardzo małą ilością popiołu. Poza tym ekogroszek został dostarczony dokładnie na uzgodniony czas co jest bardzo dużym plusem ponieważ cenię sobie rzetelność i dokładność u partnerów. Zapewne na rok następny rówież zaopatrzę się w węgiel u agencji zgoda.

Janusz Kochan z Wrocławia
Jeśli ktoś szuka dobrej jakości węgla, to szczerze polecam A.U.H. ZGODA , zakupiłem u nich orzech oraz ekogroszek, i jestem bardzo zadowolony z zakupionego towaru.

Zosia
Witam,jestem mieszkanką Lędzin i pragnę poinformować mieszkańców Lędzin i okolic iż zakupiony w firmie ZGODA ekogroszek jest tym czego szukałam oraz iż jestem bardzo zadowolona z zakupu w/w towaru, tak więc zachęcam do kupowania węgla w/w firmie ZGODA. Kupowałam już u wielu składach i żaden nie jest taki jak mówią. Polecam firmę zgoda ponieważ to solidna firma!.

Chcesz również wyrazić swoją opinię się na temat naszej firmy? zrób to używając formularza znajdującego się pod linkiem "Kontakt z nami", dla nas każda państwa opinia jest na wagę złota!